אחסון אתרים וורדפרס אחסון אתרים וורדפרס החל מ- 12 ש"ח לחודש

אחסון אתרים וורדפרס

WORDPRESS STANDART - אחסון אתרים וורדפרס

10 GB
שטח אחסון
ללא הגבלה
תעבורה חודשית
ומסדי נתונים
כולל התקנת וורדפרס
1
מספר אתרים
20
תיבות אימייל

ש"ח 16 / חודש

.

הזמן עכשיו חברות בניית אתרים ועיצוב אתרים
העדיפו
אחסון אתרים וורדפרס

WORDPRESS BRONZE - אחסון אתרים וורדפרס

5 GB
שטח אחסון
ללא הגבלה
תעבורה חודשית
ומסדי נתונים
כולל התקנת וורדפרס
1
מספר אתרים
10
תיבות אימייל

ש"ח 14 / חודש

.

הזמן עכשיו אידיאלי לעסקים קטנים ובינוניים
ובלוגרים פעילים
אחסון אתרים וורדפרס

WORDPRESS LITE - אחסון אתרים וורדפרס

1 GB
שטח אחסון
ללא הגבלה
תעבורה חודשית
ומסדי נתונים
כולל התקנת וורדפרס
1
מספר אתרים
4
תיבות אימייל

ש"ח 12 / חודש

.

הזמן עכשיו אידיאלי כדי להתחיל
לבנות האתר במהירות

אחסון עם ביצועים גבוהים

שרת RAID SSD עם 10 מעבד Xeon של אינטל. ערבות של אמינות ומהירות..

אבטחה אופטימלית עבור Wordpress

בסיס אנטי רעש מודול המותקן של כוח, חומת אש יישום האינטרנט (WAF) והגנת DDOS.

פאנל ניהול מודרני וסופר יעיל

התקנה וורדפרס בלחיצה 1. הגדרת דואר אלקטרוני ומסדי נתונים פשוט וקל.

תמיכת 24/7/365

ברשותכם המיידית צוות הטכני שלנו לכל שאלה או בעיה

אימינות 100% צרפתית

חברה צרפתית עם יותר מ- 8 שנים ניסיון. מרכז נתונים וטכנאים בצרפת דוברי עברית.

החזר כספי 100%

. כל החבילות אחסון אתרים וורדפרס כוולות החזר עד 14 יום למשלמים שנה מראש

מומחי התמיכה

צוות שירות לקוחות שלנו, המורכב אך ורק מאנשי מקצוע אחסון אתרים וורדפרס עומד לרשותכם כדי לענות על כל השאלות שלך.

ממשק ניהול אפקטיבי

ממשק הניהול שלנו מאפשר לך בפשטות וביעילות לנהל את כל שירותי אינטרנט שרכשת אצלנו כגון אחסון אתרים ,דומיין ועוד. .

הכל כלול במחיר ללא תחרות

חברות אחסון אתרים רבות מבטיחות לך אחסון אתרים וורדפרס זול ולאחר מכן מחייבים אותך עבור עלויות נוספות ודמי חידוש . בחברת די טי הוסט אתה בטוח לשלם את המחיר שפורסם ולקבל איכות שירות. אין הפתעות אין אותיות קטנות ואין התחייבות לתקופה אתה יכול לעזוב מתי שאתה רוצה ללא קנס וכמובן אצלנו אין דמי התקנה ! .

אחסון אתרים וורדפרס

בזמן האחרים צצים יותר ויותר אתרי וורדפרס פשוטים יותר ופחות על גבי רשת האינטרנט. היתרון הגדול של אתרי וורדפרס הוא התבנית המוכנה מראש וממשק ניהול האתר הקל והפשוט המאפשר לכל אחד לנהל את אתרו ביעילות ובקלילות. אחסון אתרים וורדפרס פועל על עיקרון של התקנת המערכת על גבי השרת, על מנת להעלות אותה אל האוויר. התקנת המערכת לצורך אחסון אתרים וורדפרס נדרשת על מנת שתהיה גישה אליו, למנהל האתר ובוודאי שלגולשים אליו. שירותי אחסון אתרים וורדפרס יכולים להיות שירותי אחסון רגילים ועד שירותי אחסון המיועדים באופן ספציפי לאתרי וורדפרס קלים ונגישים יותר מאתרים אחרים. חשוב לבדוק ולבחון את הנושא מכל הכיוונים בטרם מתחילים.

<

תיבות מיילים עם אנטי וירוס ודואר זבל

בכל חבילת אחסון אתרים וורדפרס כלול תיבות מיילים על שרת מוגן מיותר. אנו מבטיחים שימוש במסננים אנטי הספא הטובים ביותר בשוק עם סינון שווה או גדול 99.9%. כל הודעת דוא"ל או קובץ המצורפים נגועים בוירוסים נחסמים באופן אוטומטי

DDoS הגנה מפני התקפות

באותו רגע שטכנאי שלנו שמזהה התקפה על השרת או על אחסון אתרים וורדפרס שלך מופעל סוג של סינון לעצירת ההתקפה.עם הפתרון יעל ביותר , מבטיח כי האירוח שלך עדיין זמין באופן רציף, גם במקרה של התקפה! (הפתרון שלנו עובד ב 98% של המקרים ).הגנה זו היא חיונית, השאלה היא לא אם אתה צריך הגנה זו, אבל לדעת מתי תהיה הקורבן הראשון להתקפה מסוג זה . אנו מובטחים לך להיות מוגנים בצורה יעילה.

למה כדי חבלת אחסון אתרים וורדפרס ב- די טי הוסט

חברת די טי הוסט אחת החברות הטובות ביותר ב- אחסון אתרים וורדפרס בצרפת ובעולם, עם מעל 500,000 שמות דומיין וחבילות אחסון אתרים מאז הקמת החברת לפני 8 שנים. אנחנו מעסקים עובדים שאוהבים לעסוק בתחום האינטרנט , זה תמיד כדי לספק שירות ותמיכה טוב יותר מהמתחרים שלנו. אנחנו הבחירה האידיאלית לפרויקט האינטרנט שלך, לא משנה אם אתה פרטי ,יזם, עסקים קטנים ובינוניים. או אפילו חברת כל החבילות אחסון אתרים וורדפרס שלנו מגיעות עם אחריות להחזר כספי תוך 14 יום לכל מי שמזמין לשנה מראש, זמינות שרתים 99.4% , וסך הכל אבטחת איכות המסופקת על ידי המנכ"ל עצמו. אם אי פעם יש לך בעיה עם התמיכה טכנית, בבקשה תבקש שהכרטיס תמיכה שלך יוקצה למנכ"ל והוא ייקח באופן אישי את הזמן כדי לתת לך את תשומת לבו של לקוח .

סביבה מכוונת עבור וורדפרס

הודות לשנים רבות של ניסיון ב- אחסון אתרים וורדפרס , גילינו מה היא סביבת המערכת המתאימים ביותר עבור מערכות וורדפרס. החשבון שלך יהיה בהקצאה בשרת שעומד בכל דרישות המערכת וורדפרס. בנוסף, כל השרתים שלנו הוגדרו עם ההגדרות באמצעות תוכנת שרת האינטרנט מתקדמת ולנצל את טכנולוגית SSD לשיפור אחסון .השרת שבו מתגורר החשבון שלך יהיה תחת השגרת אדם 24/7/365, המבוצע על ידי צוות מנהלי המערכת המיומן שלנו

גיבוי וורדפרס יומי

אנחנו מאוד מעריכים את הנתונים שלך ומבינים שזה עשוי להיות קריטי לך ולעסק שלך. זו הסיבה שאנו מספקים לך כלים בפאנל ניהול כדי שתוכל לבצע גיבוי יומי של נתוני אחסון אתרים וורדפרס שלך , כולל קבצי נתונים, מסדי נתונים, חשבונות הדואר אלקטרוני והגדרות חשבון, הכל יהיה מאוחסן ביחידות אחסון עצמאיות ומרוחקות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת .

התקנה וורדפרס חינם

עם הזמנת חבילה אחסון אתרים וורדפרס אתה לעולם לא תהיה לבד . קבל ההתקנה וורדפרס מהירה, מקצועית ובטוחה שלך בפחות מ -10 דקות

שדרוגים וורדפרס חינם

אנו יודעים כי שמירה על מערכת וורדפרס שלך מעודכנת מאוד חשובה לך. אנו נדאג לשדרוג את האתר וורדפרס שלך בחינם

חברות אחסון אתרים וורדפרס מקצויות כמה ישנם כאלה בישראל

אתה מעוניין לאחסון את האתר או בלוג וורדפרס שלך ב- אחסון אתרים וורדפרס אתה חייב לבדוק באיכות השרת האם הוא בנוי לריצת מערכת וורדפרס , האם הוא בעל חומת אש מקצועית של אחד החברות המובילות בעולם כגון סיסקו , האם אתה מקבל עזרה בהתקנת מערכת וורדםס על שטח אחסון שלך . עליך לבחור טוב טוב את חברת אחסון אתרים וורדפרס לפני שתסגור עסקה איתם .

אחסון אתרים וורדפרס עם שרתים מהטובים בעולם

אתה מעוניין לאחסון את האתר או בלוג וורדפרס שלך ב- אחסון אתרים וורדפרס אתה חייב לבדוק באיכות השרת האם הוא בנוי לריצת מערכת וורדפרס , האם הוא בעל חומת אש מקצועית של אחד החברות המובילות בעולם כגון סיסקו , האם אתה מקבל עזרה בהתקנת מערכת וורדםס על שטח אחסון שלך . עליך לבחור טוב טוב את חברת אחסון אתרים וורדפרס לפני שתסגור עסקה איתם